यि हुन कांग्रेसका पहिलो चरणमा हुने ३२ जिल्लाका प्रतिनिधि र प्रदेश सभाका उम्मेदबार (सुचि सहित)

आइतवार, कार्तिक ५, २०७४ | १२:३६:४८ pm मा प्रकाशित
FacebookTwitterGoogle+PrintEmailShare

काठमाडौं, कात्तिक ५ : कांग्रेस पहिलो चरणमा हुने ३२ जिल्लाका प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभाका उम्मेदबार चयन गरेको छ ।

उम्मेदबारहरुको सुची
जिल्ला प्रतिनिधि सभा प्रदेश सभा
१ सोलुखुम्बु

बलबहादुर केसी

प्रकाशसिह कार्की (क)
आङगेलु शेर्पा (ख)

२ ताप्लेजुङ

केशवप्रसाद दाहाल

लिलादेवी बोखिम (क)
दिपेन्द्रकुमार सेन्दाङ (ख)

३ पाँचथर

भिष्मराज आङदम्वे

नरेन्द्रकुमार केरुङ (क)
सुरेन्द्रकुमार दाहाल (ख)

४ खोटाङ

सरस्वती वजिमय

सुभाषकुमार पोखरेल (क)
विष्णुकुमार राई (ख)

५ मनाङ

टेकबहादुर कार्की

चिन्तबहादुर घले (क)
कर्म गुरुङ (ख)

६ हुम्ला

मंगलबहादुर शाही

ठानबहादुर रोकाया (क)
जीवनबहादुर शाही (ख)

७ भोजपुर

उमेशजं रायमाझी संघीय समावादी (क)
गोविन्दबहादुर कार्की (ख)

८ जाजरकोट

राजिव विक्रम शाह वेदराज सिह (क)
दिपकजंग शाह (ख)

९ दोलखा

रुद्रबहादुर खड्का बर्मा लामा (क)
केशवराज चौलागाई (ख)

१० मुस्ताङ

रोमी गौचन थकाली मिक्यु गुरुङ (क)
छिरिङ धावा गुरुङ (ख)

११ म्याग्दी

खमबहादुर गर्बुजा नेत्रबहादुर महत (क)
क्या.अमलाल फगामी (ख)

१२ रोल्पा

अमरसिह पुन शेखरबहादुर महरा (क)
खगेन्द्र प्रसाद हमाल (ख)

१३ रुकुमपश्चिम

गोपालजिजंग शाह गंगाराम गौतम(क)

खड्कबहादुर डाँकी (ख)

१४ मुगु

हस्तबहादुर मल्ल क
तिलकबहादुर मल्ल (ख)

१५ जुम्ला

देवेन्द्र बहादुर शाही राजुसिह कठायत (क)
भिमनिधि हमाल (ख)

१६ कालिकोट

भुपेन्द्रजंग शाही टेकराज शाही(क)
कालिबहादुर सहकारी (ख)

१७ दार्चुला

विक्रमसिह धामी जगदिश पाल (ख)
ण्मदन गिरी (क)

१८ डोल्पा

अंगदकुमार बुढा बेगमसिह डकुरी (क)
सुरेशबहादुर शाही (ख)

१९ ओखलढुंगा

रामहरि खतिवडा प्रदीपकुमार सुनुवार (क)
मित्रसेन दाहाल (ख)

२० बझाङ

पृथ्वीबहादुर सिह चन्द्रादेवी जोशी (क)
नरेश बहादुर सिह (ख)

२१ संखुवासभा

दिपक खड्का टंक राई (क)
दिपक कुमार लिम्वु (ख)

२२ बैतडी

नरबहादुर चन्द हरिमोहन भण्डारी (क)
राप्रपा

२३ नुवाकोट

क्षेत्र नम्वर १, डा.रामशरण महत
क्षेत्र नम्वर २
अर्जुननरसिह केसी क्षेत्र नम्वर १
महेन्द्र थिङ (क)
रमेशकुमार महत (ख)
क्षेत्र नम्वर २
जगदिशनरसिह केसी (क)
जगतबहादुर तामाङ (ख)

२४ रसुवा

मोहन आचार्य प्रभात तामाङ (क)
नयाँ शक्तिसँग तालमेल

२५ धादिङ

क्षेत्र नम्वर १
विश्वप्रसाद अर्याल
क्षेत्र नम्वर २
दिलमान पाख्रिन क्षेत्र नम्वर १
मधुकुमार श्रेष्ठ (क)
प्रभात सेवेदी (ख)
क्षेत्र नम्वर २
रमेश धमला (क)
राप्रपासँग तालमेल

२६ सिन्धुपाल्चोक

क्षेत्र नम्वर १
मोहनबहादुर बस्नेत
क्षेत्र नम्वर २
पुशपतिशम्शेर राणा (राप्रपासँग तालमेल) क्षेत्र नम्वर १
विष्णुबहादुर खत्री (क)
राजेन्द्रकुमार श्रेष्ठ (ख)
विकास तामाङ (क)
तालमेल (ख)

२७ रामेछाप

पूर्णबहादुर तामाङ रत्नबहादुर कार्की (क)
जीतबहादुर मगर (ख)

२८ बाग्लुङ

क्षेत्र नम्वर १
जम्पा खड्का
क्षेत्र नम्वर २
निरज पुन

दिपेन्द्र थापा (क)
प्रकाश पौडेल (ख)
मन्जेशबम मल्ल (क)
जीतबहादुर शेरचन (ख)

२९ लम्जुङ

दिलबहादुर घर्ती गर्जबहादुर गुरुङ (क)
कृष्णप्रसाद कोइराला (ख)

३० गोरखा

क्षेत्र नम्वर १
चिनकाजी श्रेष्ठ
क्षेत्र नम्वर २
नयाँ शक्तिसँग तालमेल धिनर थापा (क)
राजेन्द्र बजगाई (ख)
नयाँ शक्ति (क)
प्रकाशचन्द्र दवाडी (ख)

३१ बाजुरा

कविराज पंडीत

जनकराज गिरी (क)
पदमबहादुर शाही (ख)

32 रुकुम (पूर्वि क्षेत्र)

हरिशंकर घर्ती मगर

दुतकुमार पुन (क)
दत्तबहादुर बस्नेत (ख)

प्रतिकृया